ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'Yönetici Atölyeleri Projesi' kapsamında okul ve kurum yöneticilerimize TRT Spikeri Sayın Seval Çöpür tarafından 'Etkili İletişim ve Hitabet Semineri' verildi

'Yönetici Atölyeleri Projesi' kapsamında okul ve kurum yöneticilerimize TRT Spikeri Sayın Seval Çöpür tarafından 'Etkili İletişim ve Hitabet Semineri' verildi

Müdürlüğümüz tarafından "Gelecek İçin Bugünden" sloganıyla yürütülen 'Yönetici Atölyeleri Projesi' kapsamında okul ve kurum yöneticilerimize TRT Spikeri Sayın Seval Çöpür tarafından 'Etkili İletişim ve Hitabet Semineri' verildi.

Perre Uygulama Oteli Konferans Salonu'nda iki oturum olarak gerçekleştirilen seminere İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali Tosun, İl Müdür Yardımcıları, şube müdürleri ve okul/kurum yöneticileri katıldı.

Açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali Tosun: "Bugün burada, 'Gelecek İçin Bugünden' sloganıyla yola çıkan ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen 'Yönetici Atölyeleri Projesi' kapsamında düzenlediğimiz eğitimlerinin ilkindeyiz. Eğitim camiası olarak, geleceğe dair umut ve heyecanımızı, öğrencilerimize sunduğumuz eğitimle besliyoruz. Bu yolda, öğretmenlerimiz ve yöneticilerimiz, en önemli rolü üstlenen kahramanlarımızdır. Onların bilgi ve becerilerini geliştirmek, donanımlarını artırmak, en büyük önceliklerimizden biridir.

Etkili iletişim ve hitabet, her alanda olduğu gibi eğitimde de kritik öneme sahiptir. Yöneticilerimizin, öğretmenlerle, velilerle, öğrencilerle ve diğer paydaşlarla açık, net ve etkili bir şekilde iletişim kurabilmeleri, kurum kültürünü geliştirmek, motivasyonu artırmak ve başarıya ulaşmak için hayati önem taşımaktadır.

Bu seminerde, TRT Spikeri Seval Çöpür'ün değerli katkılarıyla, yöneticilerimiz iletişim ve hitabet becerilerini geliştirme imkanı bulacaklar. Ses tonu, beden dili, sunum teknikleri gibi konularda edinecekleri bilgiler, hem iş yaşamlarında hem de özel hayatlarında kendilerini daha iyi ifade etmelerine yardımcı olacaktır.

Seval Çöpür'e, bu değerli semineri sunmak için aramızda olduğu için teşekkürlerimi sunuyorum. Katılımcı tüm yöneticilere seminerin faydalı geçmesini diliyorum. Etkili iletişim ve hitabet becerileriyle donanmış yöneticilerimizin, eğitim camiamızda ve ülkemizde önemli başarılara imza atacağına inanıyorum." İfadelerini kullandı.

Seminerde; etkili iletişim, diksiyon egzersizleri ve sunum teknikleri hakkında eğitim verildi. Eğitim, yöneticilerin katılımıyla interaktif bir şekilde gerçekleştirildi.

09-03-202409-03-202409-03-202409-03-202409-03-202409-03-2024

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.