ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TEOG Türkiye Birincisi Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti
25-26 Kasım 2015 tarihlerinde yapılan TEOG sınavlarında tüm soruları doğru cevaplayarak Türkiye birincisi olan Menderes Ortaokulu 8 inci sınıf öğrencisi Ekin Cömert, Okul Müdürü Ali Haydar Tanrıverdi ve Sınıf Öğretmeni ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret ettiler.![TEOG Türkiye Birincisi Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2016_01/k_26103900_dsc_0415.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi ÖZKAN, tebrik ederek çeyrek altınla ödüllendirdiği öğrencilerimize bundan sonraki hayatlarında başarılarının devam etmesi temennilerinde bulundu.