ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
STEM ADIYAMAN´DA
![STEM ADIYAMAN´DA](/meb_iys_dosyalar/2018_04/09162812_fft261_mf28295885.jpg)
Farklı branşlardan 35 öğretmenle gün boyunca STEM Çalıştayı gerçekleştirildi. Hacettepe Üniversitesi´nden Prof. Dr. Gültekin ÇAKMAKCI, Dr. Öğretim Üyesi Bahadır YILDIZ(Hacettepe STEM & Maker Lab Başkan Yrd.) ve Dr. Öğretim Üyesi Gökhan KAYA(Hacettepe STEM & Maker Lab Başkan Yrd.)´nın düzenlediği çalıştayda; Edison Eğitsel Robotik Kodlama Çalışmaları ve Temel Mühendislik Becerileri gerektiren Led Işık Yakma (Led Flow) için kart hazırlama çalışması yapıldı.