ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SGK İl Müdüründen Ziyaret
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Adıyaman İl Müdürü Fuat Tekin ve beraberindekiler, Milli Eğitim Müdürümüze nezaket ziyaretinde bulundu.![SGK İl Müdüründen Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2015_02/k_10142240_dsc_65161.jpg)
Milli Eğitim müdürlüğü makamında gerçekleşen ziyarette bir süre sohbet edildikten sonra milli eğitim müdürümüz Seyfi Özkan; kendilerini ziyaret eden, Fuat Tekin’e ve beraberindekilere teşekkür ederek, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtti.