ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
PSİKOLOJİK TRAVMA VE AFETLERDE PSİKOSOSYAL MÜDAHALE EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİ
![PSİKOLOJİK TRAVMA VE AFETLERDE PSİKOSOSYAL MÜDAHALE EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİ](/meb_iys_dosyalar/2020_11/27151918_IMG_1071.jpg)
Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü ukdesinde ve Besni RAM koordinesinde Akademik Gelişim Atölyeleri Projesinin, ilk online eğitimi olan "Psikolojik Travma ve Afetlerde Psikososyal Müdahale" eğitimi 26/11/2020 tarihinde saat 13.00 da gerçekleşti. Eğitime Adıyaman il genelinden toplam 132 rehber öğretmen katıldı. "Psikolojik Travma ve Afetlerde Psikososyal Müdahale" eğitimi Uzman Psikolojik Danışman Ramazan Aydın tarafından verildi.