ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

POLİS HAFTASI KUTLAMALARI KAPSAMINDA EMNİYET GÜÇLERİMİZ İÇİN ADIYAMAN BİLSEM TARAFINDAN ÜRETİLEN YÜZ KORUYUCU SİPERLİKLER İL EMNİYET MÜDÜRÜMÜZE TESLİM EDİLDİ

POLİS HAFTASI KUTLAMALARI KAPSAMINDA EMNİYET GÜÇLERİMİZ İÇİN ADIYAMAN BİLSEM TARAFINDAN ÜRETİLEN YÜZ KORUYUCU SİPERLİKLER İL EMNİYET MÜDÜRÜMÜZE TESLİM EDİLDİ

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk, Polis Haftası dolayısıyla, Bilim ve Sanat Merkezlerimizde (BİLSEM) üretilen yüz koruyucu siperliklerin emniyet güçlerine ücretsiz olarak ulaştırılacağını bildirmişti.

 

Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya SELÇUK'un talimatlarıyla koronavirüs (COVID-19) salgınıyla mücadele kapsamında emniyet görevlilerinin yüz koruyucu siperlikleri, Bilim ve Sanat Merkezlerinde görevli yöneticiler ve öğretmenler tarafından üretildi. Bu kapsamda Adıyaman BİLSEM'de üretilen toplam 802 siperlik Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğü çalışanlarımıza, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Sosyal Destek çalışanlarımıza ve Emniyet teşkilâtımıza teslimi sağlanmıştır.

 

İlimiz emniyet görevlileri için Adıyaman BİLSEM tarafından üretilen 170 adet koruyucu yüz siperliği, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ALAGÖZ, Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Hamza ÇELENK ve BİLSEM Müdürü Dr. Fuat TOKUR tarafından İl Emniyet Müdürü Sayın İbrahim ERGÜDER'e makamında teslim edilmiştir.

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.