ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, ilçe milli eğitim müdürleriyle tanışma ve değerlendirme toplantısı yaptı.

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, ilçe milli eğitim müdürleriyle tanışma ve değerlendirme toplantısı yaptı.

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, ilçe milli eğitim müdürleriyle tanışma ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, ilçe milli eğitim müdürleriyle tanışarak ilçelerde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.  

Adıyaman'ın eğitim gündemine dair önemli başlıkların ele alındığı toplantıda İlçe millî eğitim müdürleri görüş ve önerilerini paylaştı.

Milli Eğitim Müdürü Ramazan Aşcı, bundan sonraki süreçte yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi. 

Adıyaman'da eğitim öğretim faaliyetlerinin koordineli bir şekilde yürütülmesinin öneminden bahseden İl Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı: "İlimizin eğitim öğretim faaliyetlerindeki başarı ivmesini ekip çalışması ve iş birliği ruhuyla hep birlikte daha yukarıya taşıyacağız. Öğrenci, öğretmen ve velilerimizle birlikte geleceğimiz olan evlatlarımız için büyük bir özveriyle çalışacağız. İlçe milli eğitim müdürlerimize teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum." dedi.

01-03-2022

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.