ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı başkanlığında, Besni İlçemizdeki okul/kurum müdürleriyle değerlendirme toplantısı düzenlendi

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı başkanlığında, Besni İlçemizdeki okul/kurum müdürleriyle değerlendirme toplantısı düzenlendi

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı başkanlığında, Besni İlçemizdeki okul ve kurum müdürleriyle tanışma, değerlendirme ve istişare toplantısı düzenlendi.

Osman İsot MTAL Konferans Salonunda yapılan toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel, İlçe şube müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okulların/kurumların müdürleri katıldı.

2021-2022 eğitim öğretim yılında şuana kadar yapılan çalışmaların genel bir değerlendirilmesinin yapılmasının ardından, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, okul/kurum müdürlerinden devam eden eğitim öğretim yılı ile ilgili olarak sorun, istek ve önerilerini dinledi.

 Toplantıda ayrıca İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen projeler tanıtılarak, "Çok Okuyan Çok Gezer" kitap okuma projesinin bilgilendirme sunumu yapıldı.

Toplantının açılış konuşmasında kısaca kendisini tanıtan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, sözlerinin devamında Besni'nin İlimizin en büyük ilçesi olduğunu belirterek okul müdürlerimize bu noktada büyük sorumluluk düştüğünü ifade etti. Sözlerinin devamında: "İlimize geldiğimiz günden beri öğretmenlere, öğrencilere, velilere dokunan projeleri hayata geçirmenin gayreti içerisinde olduk. Bu kapsamda hayata geçirdiğimiz projelerden bir diğeri ise "Çok Okuyan Çok Gezer" projesidir. Bu proje sonunda en az 200 öğrencimizi İstanbul gezisine götürmeyi planlıyoruz. Projeyle birlikte en az 60 binin öğrencimize kitap okuma alışkanlığı kazandıracağımıza inancım tamdır." diye belirtti.

Toplantı okul müdürleri ile karşılıklı fikir alışverişleri ile tamamlandı.

 

29-03-2022

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.