ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen'in, "2021-2022 Eğitim Öğretim yılı ilk ara tatili" mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen'in,

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen, "2021-2022 Eğitim Öğretim yılı ilk ara tatili" vesilesiyle bir mesaj yayımladı. Hakan Gönen mesajında;

"Sevgili Öğrenciler,

Uzun süre sonra tam zamanlı olarak yüz yüze başladığımız 2021 ? 2022 Eğitim ve Öğretim yılının ilk ara tatiline ulaştık. Şimdi biraz dinlenme zamanı. Bu haftayı soluklanıp tazelenmek için güzel bir fırsata çevirin ve sağlığınız için tedbirlere dikkat etmeyi sürdürerek, özlediğiniz şeylere zaman ayırın. Verdiğimiz küçük arada hayat okulundan öğrenmeye devam edin. Doğaya koşun, sonbaharın tadını çıkarın ve bol bol kitap okuyun. Tazelenmiş olarak yuvanıza dönmenizi bekliyoruz.

Değerli Veliler,

Sizlerin de ne kadar yorulduğunuzun farkındayız. İçerisinde bulunduğumuz bu zor zamanları aşmak için sizin desteğinizle ilerlediğimizi biliyoruz. Bu ara tatilde öğrencilerimizle iletişimizi en üst seviyeye çıkararak beraber daha çok vakit geçirmeye gayret edin. Çocuğunuzla birlikte nitelikli zaman geçirecek fırsatlar oluşturun. Çocuklarınıza göstereceğiniz yakın ilgi, destek ve güvenin, ardından başarıyı getirdiğini göreceksiniz. Okul aile işbirliğinde çocuklarımızın çok daha büyük başarılarına sizlerle birlikte tanıklık edeceğimize yürekten inanıyorum.

Kıymetli Meslektaşlarım,

Sizler geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın donanımlı bireyler olarak yetişmesini sağlayan toplumun cefakâr yapı taşlarısınız. Göz nuru çocuklarımızın yetişmesinde, ulaştıkları bütün başarılarda, iyiliklerde, güzelliklerde en büyük pay ve başarı size aittir.  Eğitim öğretim faaliyetlerinin yürütülmesinde, ilimizin başarı seviyesinin arttırılmasında göstermiş olduğunuz fedakârca, gayretli ve özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğrencilerimize sağlıklı ve hayırlı bir tatil diliyor, ara tatilin ardından tekrar okullarımızda birlikte olmayı temenni ediyorum. Bir hafta sonra, kaldığımız yerden devam etmek üzere, hoşça kalın." ifadelerine yer verdi.

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.