ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen, "Öğretmen Buluşmaları" Kapsamında Adıyaman Fen Lisesi Öğretmenleriyle bir araya geldi.

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen,

Adıyaman Millî Eğitim Müdürlüğümüzün 2021-2022 eğitim-öğretim yılı sosyal ve kültürel projelerinden "Öğretmen Buluşmaları" başladı.

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen, öğretmenlerle eğitim-öğretim faaliyetleri, Bakanlığın Projeleri, örnek uygulamalar, yenilikçi fikirler, ilimiz genelinde devam eden projeler, okullarda yürütülen projeler, eğitim ortamlarının iyileştirilmesi ve çözüm önerileri hakkında görüş alışverişinde bulunmak amacıyla planlanan "Öğretmen Buluşmaları" projesi kapsamında ilk olarak Adıyaman Fen Lisesi öğretmenleriyle buluştu.

Adıyaman Fen Lisesi Pansiyonu Yemekhanesinde yapılan buluşmaya Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen'in yanı sıra Maarif Müfettişleri İl Koordinatörü Atıf Bostancı, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Gümüş, Ortaöğretim Biriminden Sorumlu Şube Müdürü Ahmet Ak, okul idarecileri, öğretmenler ve Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro çalışanları katıldı.

Eğitim - öğretim faaliyetlerinin en temel unsurunun öğretmenler olduğunu her fırsatta dile getiren Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen "Eğitimin ana unsuru olan öğretmenlerimizle buluşmaktan memnunum. "Öğretmen Buluşmaları" kapsamında yapacağımız meslektaş sohbetlerimizin ilkini İlimiz Fen Lisesi Öğretmenlerimizle gerçekleştiriyoruz. Bu buluşmalarımızda sizlerin öneri ve düşüncelerinizi dinleyeceğiz, Müdürlüğümüzün eğitim, proje ve araştırma birimleri, siz öğretmenlerimizin öneri ve düşüncelerini eğitimde kaliteyi arttırmaya yönelik, stratejik planlamalarda değerlendirecektir. Tüm çabamız çocuklarımızın her yönüyle donanımlı bireyler olarak geleceğe adım atmalarını sağlamaktır. Bunun yanı sıra akademik başarımızı artırmak için çok önemli çalışmalar yapıyoruz. Yaptığımız çalışmalar ve projelerle çocuklarımızı akademik alanda destekliyor, izleme sınavları ile geldiğimiz noktayı gözlemliyoruz. İstiyoruz ki çocuklarımız hem akademik yönden başarılı, hem sosyal, sportif ve sanatsal alanlarda donanımlı hem de vatanına, bayrağına, milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler olarak yetişsin ve ülkemizin geleceğine yön versin. İnanıyorum ki eğitim ailesi olarak hep birlikte el ele vererek arzu ettiğimiz hedeflere, başarıya ulaşacağız. Bugüne kadar özveriyle yürüttüğünüz çalışmalar için hepinize teşekkür ediyor ayrıca başta TUBİTAK projeleri olmak üzere göstermiş olduğunuz başarılar için de sizleri tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

Karşılıklı fikir alışverişin yapıldığı toplantı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

22-02-202222-02-202222-02-202222-02-2022

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.