ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen, İlimizi TEKNOFEST'e temsil edecek Adıyaman BİLSEM'i kabul Etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen, İlimizi TEKNOFEST'e temsil edecek Adıyaman BİLSEM'i kabul Etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen, 22-26 Eylül 2021 tarihlerinde İstanbul'da düzenlenecek olan TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji festivalinde ilimizi 3 proje ile temsil edecek olan Adıyaman Bilim ve Sanat Merkezi proje ekibini kabul ederek festival öncesinde yaptıkları projeler hakkında bilgi aldı.

Proje çalışmalarına büyük önem verdiğini ifade eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen, Adıyaman BİLSEM'e Türkiye'nin en büyük teknoloji festivali olan TEKNOFEST'te İlimizi başarıyla temsil etmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Adıyaman Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Dr. Fuat Tokur ise kurumdaki TÜBİTAK, Türkiye Zekâ Vakfı, AB projeleri, e-twinning gibi alanlarda kurumda yapılan çalışmalar hakkında İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen'i bilgilendirdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen ilimizin önemli kurumlarından biri olan Bilim ve Sanat Merkezini proje ve çalışmalarından dolayı tebrik ederek TEKSONFEST finalinde başarılar diledi.

03-09-2021

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.