ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen, Gümüşkaya İlkokulu ve Gümüşkaya Ortaokulunu ziyaret etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen, Gümüşkaya İlkokulu ve Gümüşkaya Ortaokulunu ziyaret etti.

Yüz yüze eğitime başlayan köy okullarını ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen, İlimiz Merkez Gümüşkaya köyünde bulunan Gümüşkaya Ortaokulu ve Gümüşkaya İlkokulunda sınıfları ziyaret edip öğrencilerin okula başlama sevinçlerine ortak oldu.

Ziyaret esnasında öğrencilerle bir süre sohbet edip öğretmenlerinden devam eden yüz yüze eğitim hakkında bilgi aldı.

Köy okulu ziyaretlerinde sınıfları tek tek gezerek öğrencilerle sıcak ve samimi diyaloglar kurup, okul bahçesinde çocukların oyunlarına katılan Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen, salgın sürecinde yüz yüze eğitime ara verilen zamanlarda öğrencilerde olası sorunlardan birinin de okuma yazma becerisinin azalması olabileceğini belirterek, okullarımızın bu kazanımları telafisi için mutlaka sınıf düzeylerine göre eğitim öğretimin planlaması gerektiğini söyledi. Eğitimde ki açığın ancak öğretmen duyarlılığı ile kapanacağını, bu münasebetle eğitim camiasına olan inancının tam olduğunu ifade etti.  Zor bir dönemden geçtiklerini ama çalıştıkça, sabırlı oldukça, azmimizi korudukça her şeyin üstesinden geleceğimizi söyledi. Okullarda eğitimin yanında sağlık tedbirlerinin de çok önemli olduğu bir zaman döneminde salgın kurallarına kesinlikle uyulması gerektiğini, öğrenci ve öğretmen başta olmak üzere tüm eğitim çalışanlarının çok değerli olduğunu vurguladı.

23-09-202123-09-202123-09-202123-09-2021

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.