ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen, aşı çalışmalarından dolayı başarılı olan personellere ödüllerini tevdi etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen, aşı çalışmalarından dolayı başarılı olan personellere ödüllerini tevdi etti.

Covid-19 ile mücadele kapsamında aşılama çalışmaları ile virüsün yayılımının azaltılmasındaki üstün gayretlerinden dolayı, Müdürlüğümüz adına aşı çalışmalarını yürüten İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ali Fırat ve okulunda yapılan aşı kampanyasında gösterdiği başarılı çalışmalardan dolayı Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Kuruş'a Adıyaman Valimiz Sayın Mahmut Çuhadar tarafından Plaket ve Başarı Belgesi ile taltif edildi.

Müdürlüğümüz ve İl Sağlık Müdürlüğü işbirliği ile henüz aşı olmamış veya eksik aşısı bulunan velilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz için aşı kampanyası düzenlenmiş olup; okulların açıldığı 6 Eylül'den itibaren haftanın her günü farklı okullarımızda salgın tedbirleri gözetilerek mobil aşı standı kuruluyor. "Eğitim ve Sağlık El Ele " projesi kapsamında okullarımızda velilerimizin ve öğrencilerimizin geniş katılımları ile Covid-19 aşılarımız yapılıyor. Müdürlüğümüz adına aşı çalışmalarını yürüten Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ali Fırat, mobil aşı standı kurulan okullarımızdaki çalışmalara bizzat katılıp, aşı sürecini yerinde takip ediyor.

Adıyaman Valimiz Sayın Mahmut Çuhadar tarafından "Plaket ve Başarı Belgesi" ile taltif edilen İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ali Fırat ve Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Kuruş'un belgeleri Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen tarafından tevdi edildi.

Müdürlüğümüz Makam odasında yapılan törende konuşan Hakan Gönen, "Bu vesileyle henüz aşı olmamış öğretmen, veli ve öğrencilerimizi okullarımızdaki stantlarda aşı olmaya davet ediyorum." dedi.

30-09-202130-09-202130-09-202130-09-2021

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.