ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Alagöz Uzaktan Eğitim Çalışmalarını yerinde incelemek üzere yaptığı ilçe ziyaretleri kapsamında Besni İlçemizde İncelemelerde bulundu.

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Alagöz Uzaktan Eğitim Çalışmalarını yerinde incelemek üzere yaptığı ilçe ziyaretleri kapsamında Besni İlçemizde İncelemelerde bulundu.

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Alagöz, bugün çeşitli temaslarda ve incelemelerde bulunmak için Besni İlçemizdeydi. İl Müdürümüz Ahmet Alagöz'e Özel Eğitim ve Rehberlikten Sorumlu Şube Müdürü Hamza Çelenk'te eşlik etti. Besni'de İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel tarafından karşılanan müdürümüz, Demirel'den Besni İlçesindeki uzaktan eğitim, okul öncesi kurumlardaki yüz yüze eğitim ve okulların eğitim öğretime hazırlıkları hakkında bilgi aldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Alagöz önce Besni Suvarlı Beldesine geçerek burada bulunan okullarımızdan Şehit Enes Sarıaslan İlkokulu, Serap Gül Ortaokulu ve Şehit Selçuk Dost Çok Programlı Anadolu Lisesi okullarını ziyaret ederek bu okulların uzaktan eğitim çalışmalarını ve yüz yüze eğitime hazır bulunuşluklarını yerinde inceledi. İl Müdürümüz Sayın Ahmet Alagöz'e bu inceleme gezileri sırasında Suvarlı Belediye Başkanı Sayın Gülfer Ağır'da eşlik etti. Okul ziyaretleri esnasında öğretmen ve idarecilerle bir araya gelen Alagöz yaptığı konuşmasında; "Değerli öğretmen arkadaşlarım, başarının temelin de öğrencilerin yüreklerine dokunabilen, onları kendi çocuklarını eğitir gibi eğiten ve mesleğini inançla yapan öğretmenler vardır. Bizler il ve ilçe yöneticileri olarak, bu inançla ve gayretle çalışan okul yöneticilerimizin, öğretmenlerimizin yanındayız. Bu maksatla okullarımızı bire bir ziyaret ederek öğretmen arkadaşlarımızla sohbet ediyoruz. Problemleri, sıkıntıları yerinde görerek çözümler üretmeye, yardımcı olmaya çalışıyoruz. İnanıyoruz ki il, ilçe okul yöneticilerimiz ve öğretmen arkadaşlarımız ele ele verdiğimizde başarılı olmamamız için hiç bir neden yok. Bu vesile ile gayret ve özveri ile çalışan öğretmen arkadaşlarımıza, yöneticilerimize yürekten teşekkür ediyoruz. Eğitim Öğretim Yılı boyunca bu maksatla okullarımızı, öğretmen arkadaşlarımızı ziyaret etmeye devam edeceğiz." dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Alagöz daha sonra Besni İlçemiz de özellikle salgın döneminde başarılı çalışmalar yapan Rehberlik ve Araştırma Merkezini ziyaret ederek buradaki idareci ve öğretmen arkadaşlardan yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İl Müdürümüz Sayın Ahmet Alagöz Besni İlçesi ve Suvarlı Beldesi ziyaretleri esnasında Besni İlçe Kaymakamı Sayın Nazlı Demir ve Suvarlı Belediye Başkanı Sayın Gülfer Ağır'ı da ziyaret etti. Bu ziyaretlerde; Şube Müdürümüz Hamza Çelenk, Besni İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel ve İlçe Şube Müdürü Ramazan Korkut'ta hazır bulundu. Kaymakam Sayın Nazlı Demir ve Belediye Başkanı Sayın Gülfer Ağır'la Besni İlçemiz ve Suvarlı Beldemizdeki 2020 - 2021 yılı eğitim - öğretim faaliyetleri ile covid - 19 salgını sürecindeki uzaktan eğitim, EBA Destek Noktalarındaki çalışmalar ve okulların durumu ile ilgili fikir alışverişinde bulundular.

05-01-202105-01-202105-01-202105-01-202105-01-202105-01-202105-01-202105-01-202105-01-202105-01-2021

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.