ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz yüz yüze eğitim incelemelerine devam ediyor.

Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz yüz yüze eğitim incelemelerine devam ediyor.

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, yüz yüze eğitim incelemeleri kapsamında köy okullarını ziyaret etmeye devam ediyor.

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kazım Çoban, merkeze bağlı Küçük Hasancık Ortaokulunu ziyaret ederek, sürdürülen yüz yüze eğitim çalışmalarını yerinde incelediler.

Küçük Hasancık Köyü Ortaokulunda öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, "Salgın tedbirleri kapsamında uzun süre uzak kaldığımız öğrencilerimize kavuşmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Okullarımızda yaptığımız incelemelerde Okullarımızın hijyen açısından Bakanlığımızın belirlediği kriterler doğrultusunda öğrencilerimiz için gerekli tedbirler aldığını ve okullarımızı yüz yüze eğitime hazır hale getirdiklerini memnuniyetle gördük. Velilerimiz bu konuda müsterih olsunlar. Uzaktan eğitim sürecinde hem velilerimiz hem öğretmenlerimiz ellerinden gelen tüm çabayı verdiler ama okulların öğrencisiz, öğrencilerin de okulsuz olmayacağını gördük. En büyük temennimiz aşılama çalışmalarıyla birlikte tüm kademelerimizde yüz yüze eğitime geçebilelim. Bu konuda öğrenci velilerimizin de bizlere destek olarak salgın tedbirlerine uymasını rica ediyoruz." dedi.

19-02-202119-02-202119-02-2021

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.