ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MEMUR-SEN’den Ziyaret
MEMUR-SEN Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin ESEN, Kültür MEMUR-SEN Genel Başkanı Mecit ERDOĞAN, Adıyaman MEMUR-SEN İl Başkanı Ali DENİZ ve Adıyaman Eğitim Bir-Sen Başkan Yardımcısı Mehmet DEMİR Milli Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya’yı makamında ziyaret etti.![MEMUR-SEN’den Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2017_03/03105321_ManYet.jpg)
Yapılan çalışmalar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Mete Kızılkaya, ziyaretin kendisini ziyadesiyle memnun ettiğini dile getirerek kendilerine teşekkür etti.