ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kahta Okul Müdürleri Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali Tosun başkanlığında gerçekleştirildi

Kahta Okul Müdürleri Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali Tosun başkanlığında gerçekleştirildi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ali Tosun'un başkanlığında, Eğitim Müfettişleri Başkanı Arif Karakuş, Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü Lütfü Başli, Kahta İlçe Şube Müdürleri ve Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı okulların müdürlerinin katılımıyla okul müdürleri toplantısı düzenlendi. Toplantı, Kahta Bilim ve Sanat Merkezi Toplantı Salonu'nda gerçekleşti.

Toplantı, saygı duruşu ve İstiklâl Marşı'nın söylenmesinin ardından İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ali Tosun'un açılış konuşmasıyla başladı. İl Müdürümüz Sayın Ali Tosun, depremlerde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılara acil şifalar dileyerek sözlerine başladı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali Tosun, "İlimiz tarihte benzeri görülmemiş bir deprem felaketi yaşadı. Bu olağanüstü koşullarda gerçekleştirdiğiniz çalışmalar ve gösterdiğiniz çabalar için öncelikle teşekkür etmek istiyorum. Deprem, toplumumuzu ve özellikle öğrencilerimizi derinden etkilemiş olabilir. Ancak, bu zorlu süreci birlikte aşacağımıza olan inancımızı yitirmeden ilerlemeliyiz. Eğitim, bir ülkenin geleceği için en önemli yatırımdır. Biz, bu bilinçle ilerleyerek, ilimizdeki eğitimin kalitesini ve verimliliğini artırmak için elbirliğiyle çalışıyoruz. Biz, nesilleri yönlendiren ve yetiştiren bir camianın liderleri olarak bize emanet edilen nesilleri, tarihlerini, kültürlerini ve değerlerini unutmamış, bu değerleri özümsemiş bir nesil olarak yetiştirmek için çaba göstereceğiz. Bizi biz yapan bu değerleri öğrencilerimize aşılayabilirsek, çok daha güçlü bir Türkiye'nin temellerini atmış olacağız." ifadelerini kullandı.

Türkiye Yüzyılı'nda belirlenen hedeflere ulaşmak için yorulmadan fedakârca çalışmaya devam etmelerini isteyen İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ali Tosun, okul yöneticilerinde oluşacak bu enerjinin öğretmenlere ve öğrencilere de yansıyacağını belirtti.

Toplantı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ali Tosun'un okul müdürlerinden gelen soruları cevaplandırması ve görüş alışverişi ile devam etti.

Toplantı, İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Ali Tosun'un katılımcılara teşekkür etmesinin ardından iyi dilekler ve temennilerle sona erdi.

11-10-202311-10-202311-10-202311-10-2023

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.