ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kahta İlçemizde LGS ve YKS değerlendirme toplantıları gerçekleştirildi

Kahta İlçemizde LGS ve YKS değerlendirme toplantıları gerçekleştirildi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı başkanlığında Kâhta İlçemizde LGS ve YKS çerçevesinde şube ve okul müdürleriyle sınav değerlendirme toplantıları yapıldı.

Kâhta Hürriyet İlkokulu Toplantı Salonunda yapılan toplantıda Kâhta İlçemizde akademik başarıyı arttırmak üzere uygulanacak projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Adıyaman Ölçme Değerlendirme Merkezinin yapmış olduğu sunum doğrultusunda Kâhta'nın merkezi sınavlardaki başarısı değerlendirildi. Ortaokul müdürleriyle yapılan toplantıda ilçenin LGS karnesi, lise müdürleriyle yapılan toplantıda ise YKS karnesi değerlendirildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünce planlanan ve yeni eğitim öğretim yılında uygulanacak projeler, AR-GE biriminin hazırlamış olduğu sunum doğrultusunda görüşülerek bu projeler hakkında bilgilendirme yapıldı.

LGS ve YKS'de gösterilen performansı içeren sunumu takip ederek genel başarı durumu ile ilgili gerekli değerlendirmeler yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı: "LGS ve YKS sınavları kapsamında ilimizin karnesini çıkardık. Merkez ilçede yaptığımız toplantıların ilkini diğer ilçelerimizde de yaparak İlimizdeki başarı çıtasını daha da yukarılara çıkartmayı hedefliyoruz. İlçemizde eğitim adına yapılan başarılı çalışmalardan dolayı İlçe Müdürüm Lütfü Başli başta olmak üzere, şube müdürlerime, okul idarecilerime ve öğretmenlerime emeklerinden dolayı teşekkür ederim."ifadelerini kullandı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, toplantı sonunda Hürriyet İlkokulundaki öğrencilerimizle bir araya geldi.

01-12-202201-12-202201-12-202201-12-202201-12-2022

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.