ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Temmuz ayı bilgilendirme ve istişare toplantısı Sincik ilçesinde yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Temmuz ayı bilgilendirme ve istişare toplantısı Sincik ilçesinde yapıldı.

Adıyaman İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Temmuz ayı bilgilendirme ve istişare toplantısı Sincik ilçesinde yapıldı.

İlimiz Sincik Hüseyin Çelik Öğretmenevi Toplantı Salonunda Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz'ün başkanlığını yaptığı ilçe müdürleri toplantısına Maarif Müfettişler İl Koordinatörü Atıf Bostancı, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Şube Müdürleri katıldı. Toplantıda ilçelerimizin eğitime dair sorunları ve çözüm önerileri görüşüldü.

Toplantıda okul ve kurumların yılsonu işlemleri, uzaktan eğitim, taşıma merkezleri, telafi eğitimi, okul ve kurum tadilat, onarım ve bakım işlemleri, destekleme ve yetiştirme kursları, yönetici, öğretmen ve personel yer değişikliği ve atama işlemleri, zümre toplantıları, özel eğitim iş ve işlemleri, yerel ve ulusal projeler ile Ulusal Destekleme Programı (UDEP) kapsamında yürütülmesi planlanan faaliyetlerin, bu kapsamda ele alınması gereken yaş ve seviye grupları ile ihtiyaçlar doğrultusunda telafi eğitimine hazırlık yapılması, tasarım ve beceri atölyelerinin kurulumu ve işleyişinin eğitime katkıları ile ilgili son durum bilgileri paylaşıldı.

Olağan dışı sürece rağmen ekip ruhu anlayışıyla çalışmaların aksamadan yürütüldüğünü ifade eden İl Müdürü Ahmet Alagöz, çalışmalarının en verimli şekilde gerçekleştirilmesinde emeği geçen tüm yöneticilere, öğretmenlere ve milli eğitim personeline katkıları nedeniyle teşekkür etti.

İl Müdürümüz Ahmet Alagöz'ün genel bir değerlendirme konuşması ve iyi dileklerinin ardından toplantı sona erdi.

13-07-202113-07-2021

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.