ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı'nın köy okullarına ziyaretleri devam ediyor

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı'nın köy okullarına ziyaretleri devam ediyor

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, göreve geldiği günden beri üzerinde önemle durduğu belde ve köy okullarını sık sık ziyaret ederek, okulların durumu ve varsa eksikliklerin ivedilikle tamamlanması için gerekli çalışmaların yapılmasını sağlıyor.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı bu kapsamda Merkeze bağlı Ağcin İlkokulu, Gümüşkaya İlkokulu ve Gümüşkaya Ortaokulu'nu ziyaret ederek öğretmen, öğrenci ve velilerle bir araya geldi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, incelemelerinin ardından sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle  buluştu. Öğrencilere çeşitli tavsiyeler verip  kitap okuma önerisinde bulunan Aşcı, öğrencilere başarı dileklerinde bulunduktan sonra öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya geldi.

Öğretmenler ile samimi bir sohbet gerçekleştiren Aşcı, öğretmenlerin eğitime dair sorun, talep ve önerilerini dinleyerek öğrencilerin tüm yönden olumlu gelişimi için canla başla çalışan öğretmenlerimize teşekkür etti.

Köy öğretmenlerinin büyük fedakârlıklarla görevlerini sürdürdüğünü söyleyen Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı: "Köy okullarımızı ziyaretlerimiz devam ediyor. Bugün de Ağcin İlkokulu, Gümüşkaya İlkokulu ve Gümüşkaya Ortaokulu'nu  ziyaret ederek öğretmen, öğrenci ve velilerimizle bir araya geldik. Okul hakkında idareci ve öğretmenlerimizden bilgi aldık. Öğrencilerimizle sohbetler gerçekleştirerek geleceğe dair umutlarımızı tazeledik. Bu güzel eğitim iklimini oluşturan okul idarelerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

11-01-202311-01-202311-01-202311-01-202311-01-2023

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.