ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı'nın, "24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı" mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı'nın,

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, "24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı" vesilesiyle bir mesaj yayımladı. Ramazan Aşcı mesajında:

"24 Temmuz 1908 tarihinde basında sansürün kaldırılmasının demokrasi ve özgürlük yolunda önemli bir adım olması nedeniyle her yıl 24 Temmuz günü Gazeteciler ve Basın Bayramı olarak kutlanmaktadır.

Ülkemizin ve şehrimizin gelişmesi amacıyla halkımızın bilgilendirilip bilinçlendirilmesi ve kamuoyunda gerekli hassasiyetlerin oluşturulmasında yerel basınımız başta olmak üzere basın sektörünün çok önemli katkıları bulunuyor.

Demokratik hayatın vazgeçilmezi ve halkımıza haberleri hızlı ve şeffaf bir şekilde aktaran emektar basın mensuplarının "24 Temmuz Basın Bayramı'nı" en içten dileklerimle kutluyorum. Gece-gündüz demeden mesai kavramı gözetmeksizin büyük bir özveriyle çalışan tüm basın mensuplarına sağlık, başarı ve esenlikler dilerim." ifadelerini kullandı.

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.