ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN RAMAZAN AŞCI'NIN "10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ" MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN RAMAZAN AŞCI'NIN

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, "10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü" vesilesiyle bir mesaj yayımladı. Ramazan Aşcı mesajında:

"Türk İstiklal Mücadelesinin Büyük Önderi, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete irtihalinin 84. yıl dönümünde bir kez daha saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz.                

Milli birlik ve beraberliğimizin bekasına inanarak; yüreklerdeki vatan, bayrak ve millet sevgisinden aldığı güçle Türkiye Cumhuriyeti'nin doğuşuna öncülük eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 99 yıl önce kurduğu Cumhuriyetini genç nesillere emanet etmiştir. Kahraman ecdadımız tarafından, Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde, büyük fedakârlıklarla kurulan Türkiye Cumhuriyeti, milli iradeyi esas alan, demokratik ve insan haklarına saygılı, bölgesinde ve dünyada söz sahibi, saygın bir ülke olarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Bu duygularla ebediyete irtihal edişinin 84. yıldönümü dolayısıyla Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve istiklal mücadelemizin bütün kahramanlarına Allah'tan rahmet diliyor, şehitlerimizi, gazilerimizi ve vatanı için mücadele etmiş tüm ecdadımızı minnetle anıyorum." ifadelerini kullandı.

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.