ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı'dan Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı'dan Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, Ramazan Bayramı münasebetiyle vatanı ve istiklali için canını ve kanını feda etmekten çekinmeyen ve bu uğurda can veren kahraman şehitlerimizin ailelerini ziyaret ederek, bayramlarını tebrik etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, ilk olarak 2016 yılında Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde, girdikleri binaya teröristlerce döşenen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu yaralanıp tedavi gördüğü GATA'da şehit olan Piyade Uzman Çavuş Turan Çelik'in ailesini ziyaret etti.

Buradaki ziyaretin ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı daha sonra, 1 Ocak 2016 tarihinde Şırnak'ın Cizre İlçesinde yürütülen operasyon esnasında bölücü terör örgütü PKK tarafından atılan roketle şehit olan Astsubay Kıdemli Çavuş Abdulkadir Öner'in ailesini ziyaret etti.

Duygusal anların yaşandığı ziyaretler esnasında şehitlerimizin aileleri ile bir süre hasbihal ederek yakından ilgilenen İl Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, şehitlerin ailelerinin kıymetli bir emanet olduğunu belirterek, "Şehitlerimizin aileleri hepimizin kalbinde müstesna bir yere sahiptir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman onların yanında olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile şehitlerimize ve ebediyete intikal etmiş gazilerimize Allah'tan rahmet diliyor, hayatta olan gazilerimize ve ailelerini de minnet ve şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Tüm Şehit ailelerinin Ramazan Bayramı'nı da kutlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, "Şehitlerimizin ailelerinin ve gazilerimiz ile ailelerinin mübarek Ramazan Bayramlarını kutluyor, hep birlikte sağlık ve mutluluk içinde nice bayramlara kavuşmayı diliyorum" diye konuştu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı'ya bu ziyaretlerinde Adıyaman Jandarma Komutanlığında görevli J. Asb. Kd. Çvş. Ali İhsan Gözükara eşlik etti.

Şehit aileleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, nazik ziyaretleri için Ramazan Aşcı'ya teşekkür etti.

01-05-202201-05-202201-05-202201-05-2022

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.