ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, TÜBİTAK'ta Türkiye İkincisi Olan Öğrencileri Ağırladı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, TÜBİTAK'ta Türkiye İkincisi Olan Öğrencileri Ağırladı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, 16.TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Final Yarışması'nda yazılım alanında Türkiye ikincisi olan Adıyaman Bilim Sanat Merkezi öğrencileri Ahmet Yavuz Alan, İbrahim Safa Çelik, Danışman Öğretmenleri Mustafa Göksu ve Okul Müdürü Fuat Tokur'u kabul etti.

Adıyaman Bilim ve Sanat Merkezi, 16.TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Final Yarışması'nda yazılım alanında "Yapay Zeka Destekli Sürücü Asistanım" projeleriyle Türkiye ikincisi olarak büyük bir başarıya imza attılar.

Türkiye ikincisi olan öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı'yı ziyaret ederek kendilerine verdikleri desteklerden dolayı İl Müdürümüze teşekkür etti.

İlimizi başarıyla temsil ettikleri için kendilerini tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı: "16.TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Final Yarışması'nda yazılım alanında Türkiye ikincisi olan Adıyaman Bilim Sanat Merkezinde eğitim gören öğrencilerimizi, danışman öğretmenimizi ve okul idarecilerimizi makamımızda ağırladık. İlimizi başarıyla temsil ettikleri için kendilerini tebrik ettik. Bu başarıların artarak devam etmesi için tüm imkânlarımızla okullarımızı ve öğrencilerimizi desteklemeye devam edeceğiz."ifadelerini kullandı.

Ziyaret, İl Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı'nın öğrencilere çeşitli hediyeler vermesiyle tamamlandı.

11-11-202211-11-202211-11-202211-11-2022

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.