İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, Eğitim Sendikalarının Başkanlarıyla Bir Araya Geldi
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, Eğitim Sendikalarının Başkanlarıyla Bir Araya Geldi](/meb_iys_dosyalar/2022_10/05104423_WhatsApp_Image_2022-10-05_at_10.16.25.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, İlimizdeki eğitim sendikalarından; Eğitim Bir-Sen, Türk Eğitim-Sen, Eğitim-Sen, Eğitim İş ve TEÇ-SEN'in başkanlarıyla başta maaş promosyonları olmak üzere ilimizde öğrencilerimizin yararı için İl Müdürlüğümüzce uygulamaya konulacak projeler hakkında istişarelerde bulundu.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı: "Sendika başkanlarımızın ilimizin çocukları için yapılan tüm projelere destek olacaklarını belirtmelerini memnuniyetle karşıladık. Tüm eğitim sendikalarımıza verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.