ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı Başkanlığında, Gerger İlçemizdeki Okul/Kurum Müdürleriyle İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı Başkanlığında, Gerger İlçemizdeki Okul/Kurum Müdürleriyle İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı başkanlığında Gerger ilçemizdeki okul ve kurum müdürleriyle tanışma, değerlendirme ve istişare toplantısı düzenlendi.

Gerger Çok Programlı Anadolu Lisesi konferans salonunda yapılan toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulmuttalip Erek, İlçe şube müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okulların/kurumların müdürleri katıldı.

Toplantı öncesi Gerger İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulmuttalip Erek, ilçeye ait eğitim durumu hakkında sunum yaptı. 2021-2022 eğitim öğretim yılında şuana kadar yapılan çalışmaların genel bir değerlendirilmesinin yapılmasının ardından, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, okul/kurum müdürlerinden devam eden eğitim öğretim yılı ile ilgili olarak sorun, istek ve önerilerini dinledi.

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, sözlerinin devamında okul müdürlerine büyük sorumluluk düştüğünü ifade etti. Sözlerinin devamında: "İlimize geldiğimiz günden beri öğretmenlere, öğrencilere, velilere dokunan projeleri hayata geçirmenin gayreti içerisinde olduk. Bu kapsamda hayata geçirdiğimiz projelerden bir diğeri ise "Adıyaman Kariyer Günleri"dir. Geçtiğimiz günlerde Sayın Valimiz gençlerimizle bir araya gelerek bilgi, deneyim ve tecrübelerini aktardı. İlerleyen günlerde daha farklı isimleri de gençlerimizle buluşturacağız. Bir diğer projemiz ise "Çok Okuyan Çok Gezer" projesidir. Bu proje sonunda en az 200 öğrencimizi İstanbul gezisine götürmeyi planlıyoruz. Projeyle birlikte en az 60 binin öğrencimize kitap okuma alışkanlığı kazandıracağımıza inancım tamdır." diye belirtti.

Toplantı okul müdürleri ile karşılıklı fikir alışverişleri ile tamamlandı.

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.