ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, Başarılı Örnekler Sergisi'nde üçüncü olan Adıyaman TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencilerini kabul etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, Başarılı Örnekler Sergisi'nde üçüncü olan Adıyaman TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencilerini kabul etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzce imam hatip okullarındaki başarılı örneklerin ve model uygulamaların tanıtılması ve yaygınlaştırılması amacıyla başlatılan Başarılı Örnekler Sergisi'nde "I-ZEROGEN " adlı projesi ile ortaokul kategorisi AR-GE tematik alanında üçüncü olan Adıyaman TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencilerini kabul etti.

Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzce imam hatip okullarındaki başarılı örneklerin ve model uygulamaların tanıtılması ve yaygınlaştırılması amacıyla başlatılan Başarılı Örnekler Sergisi'nde dereceye giren projeler, Milli Eğitim Bakanımız Sayın Özer'in katılımıyla düzenlenen törende ödüllendirildi. Adıyaman TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi/ Ortaokulu "I-ZEROGEN " adlı projesi ile ortaokul kategorisi AR-GE tematik alanında yarışmaya katıldı.

MEB Şûra Salonu'nda gerçekleştirilen programda, İmam hatip okullarımızın yeniden açılışının 71. yıl dönümünde Bakanımız Sayın Mahmut Özer, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Ankara Valisi Vasip Şahin, Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Bakan Yardımcısı Osman Sezgin, Bakan Yardımcısı Nazif Yılmaz, Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy, Genel Müdürümüz Mehmet Nezir Gül, Daire Başkanlarımız, yöneticiler, öğretmenler, öğrenciler ve pek çok davetlinin teşrifleriyle gerçekleştirilen "İmam Hatip Okulları Başarılı Örnekler Sergisi ve Ödül Töreni"nde ödüller sahiplerini buldu.

Adıyaman TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi/ Ortaokulu "I-ZEROGEN " adlı projesi ile ortaokul kategorisi AR-GE tematik alanında Türkiye üçüncüsü olarak ödülünü Milli Eğitim Bakanı Sayın Mahmut Özer'den aldı. Milli Eğitim Bakanı Sayın Mahmut Özer bu yarışmada başarı gösteren TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinin okul idaresi, öğretmen ve öğrencilerini tebrik etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan Aşcı: "Adıyaman TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencilerini ağırlayarak gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik ettik. Çağın gereksinimlerine uygun, milli - manevi duyguları gelişmiş bilinçli nesil oluşturma çabalarından dolayı okul idaremize ve öğretmenlerimize teşekkür ederim."ifadelerini kullandı.

21-10-202221-10-202221-10-2022

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.