ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen'in "Yeni Yıl" mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen'in

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen "Yeni Yıl" vesilesiyle bir mesaj yayımladı. Hakan Gönen mesajında;

"2021 yılına veda ederken; gücümüzü yenileyeceğimiz, umutlarımızı tazeleyeceğimiz, yeni fırsatlar, yeni başlangıçlar içeren yepyeni bir yıla ''Merhaba'' demeyi temenni ediyorum.

2021 yılı, gerek küresel ölçekte, gerekse ülkemiz ve ilimizde önemli olayların ve birçok değişimin yaşandığı bir yıl oldu.  İlimizde eğitim hizmetlerinin etkin, verimli ve süratli bir şekilde yürütülmesine yönelik tüm eğitim kurumlarımızın göstermiş olduğu çabaların yeni yılda da artarak devam edeceğine olan inancım tamdır. 2022 yılında da, Adıyaman eğitiminin daha başarılı daha verimli ve geleceğe yön veren bir yapıda olması için; birlik ve bütünlüğümüzü, var olan kenetlenmemizi, sahip olduğumuz potansiyeli, kaynaklarımızı ve zamanımızı en iyi şekilde değerlendirerek, toplumun tüm kesimleriyle işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. 

2022 yılının, tüm aziz milletimiz ve dünya için barışın ve huzurun tesis edildiği ve refahın arttığı bir yıl olmasını, ülkemize ve milletimize sağlık, mutluluk ve hayır getirmesini diliyorum.

Bu vesileyle hizmet etmekten onur duyduğum eğitim camiamızın, değerli öğretmenlerimizin, saygıdeğer velilerimizin ve sevgili öğrencilerimizin,  yeni yılını kutlarım." İfadelerini kullandı.

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.