ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali Tosun'un "2023-2024 eğitim öğretim yılı ikinci ara tatili" mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali Tosun'un

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali Tosun " 2023-2024 eğitim öğretim yılı ikinci ara tatili" vesilesiyle bir mesaj yayımladı. Ali Tosun mesajında;


"Sevgili Öğrencilerim, Saygıdeğer Meslektaşlarım ve Kıymetli Velilerimiz,


2023-2024 eğitim-öğretim yılı ikinci ara tatiline girmiş bulunmaktayız. Bu vesileyle sizlere en içten selamlarımı ve sevgilerimi sunuyorum.
Yoğun bir çalışma temposunun ardından Ramazan Bayramı'nı da kapsayan bu ara tatilin sizler için dinlenme, yenilenme ve sevdiklerinizle mutlu zamanlar geçirme fırsatı olmasını diliyorum.


Sevgili Öğrencilerim,


Tatilinizi bol bol kitap okuyarak, kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlere katılarak, ailenizle ve sevdiklerinizle vakit geçirerek en güzel şekilde değerlendirmenizi arzu ediyorum. Unutmayın ki, tatil sadece dinlenmek için değil, kendinizi geliştirmek ve yeni şeyler öğrenmek için de bir fırsattır. Ayrıca Bayram'da ailenizle birlikte aile büyüklerinizi ve komşularınızı ziyaret etmeyi unutmayın.


Saygıdeğer Meslektaşlarım,


Göstermiş olduğunuz özveri ve gayretle öğrencilerimizin bilgi ve becerilerini geliştirmek için yılmadan çalıştınız. Bu vesileyle hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Tatil döneminde dinlenmenizi ve yenilenmenizi, ailenizle ve sevdiklerinizle mutlu zamanlar geçirmenizi diliyorum.


Kıymetli Velilerimiz,


Çocuklarınızın eğitimine vermiş olduğunuz destek için sizlere de teşekkürlerimi sunuyorum. Tatil döneminde çocuklarınızla birlikte kitap okuyarak, oyun oynayarak ve onlarla mümkün olduğu kadar birlikte kaliteli vakit geçirmenizi, onları kültürel yönden besleyecek aktivitelere öncülük etmenizi bekliyoruz.
Ara tatilin ardından 15 Nisan 2024 tarihinde okullarımızda tekrar buluşmak dileğiyle saygılarımı sunuyorum." ifadelerini kullandı.

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.