ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali Tosun Başkanlığında Din Öğretimine Bağlı Okulların Müdürleriyle Toplantı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali Tosun Başkanlığında Din Öğretimine Bağlı Okulların Müdürleriyle Toplantı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali Tosun'un başkanlığında, il genelinde bulunan Din Öğretimine Bağlı Okulların yöneticileri ile aylık değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Hasan Taşar İmam Hatip Ortaokulu Konferans Salonu'nda düzenlenen toplantıda, din öğretimi alanında yapılan çalışmaların değerlendirilmesi ve gelecek dönem için planların belirlenmesi amacıyla bir araya gelindi.

İl Müdürümüz Sayın Ali Tosun, katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada, din eğitimi alanında gerçekleştirilen faaliyetlerin önemine vurgu yaparak, öğrencilerin dini bilgi ve değerleri doğru bir şekilde öğrenmelerinin ve anlamalarının öneminin belirtti.

Toplantıda, Din Öğretimine Bağlı Okulların akademik ve idari konuları ele alındı. Öğrenci başarısını artırmak, dini eğitim kalitesini yükseltmek ve öğrencilere daha iyi bir eğitim sunabilmek için yeni projelerin ve programların hayata geçirilmesi üzerinde fikir alışverişi yapıldı.

Okul yöneticileri görüşlerini paylaşarak, din eğitimi alanında karşılaşılan sorunlar hakkında fikir birliği sağladılar. Katılımcılar, iş birliği içinde çalışarak, din öğretimi alanında daha etkili ve verimli bir eğitim sunma hedefine odaklanacaklarını ifade ettiler.

Toplantı, verimli bir şekilde gerçekleştirilirken, din öğretimi alanında yapılan çalışmaların sürekli olarak iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için ortak bir çaba gösterilmesi kararlaştırıldı.

25-04-202425-04-202425-04-2024

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.