ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AHMET ALAGÖZ'ÜN YARIYIL TATİLİ MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AHMET ALAGÖZ'ÜN YARIYIL TATİLİ MESAJI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Alagöz "2020 - 2021 eğitim - öğretim yılı birinci döneminin sona ermesi" vesilesiyle bir mesaj yayımladı. Ahmet Alagöz mesajında;

"Sevgili öğrencilerimiz, değerli meslektaşlarım ve saygıdeğer velilerimiz,

2020 - 2021 eğitim-öğretim yılının birinci dönemini geride bıraktığımız bu günde başta öğrencilerimiz olmak üzere fedakârca çalışmalarıyla sevgili yavrularımızı yarınlara hazırlayan öğretmen ve yöneticilerimize, velilerimize; salgın döneminde gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ederim.

Değerli meslektaşlarım,

Covid - 19 salgınıyla beraber, sınıflarda yüz yüze, el ele, gönülden gönüle yaptığımız eğitim çalışmalarını çoğu zaman uzaktan ekran başında vermek zorunda kaldık. Bu süreçte evlerinizi okullara, odalarınızı dersliklere çevirerek yavrularımıza ulaşarak eğitimlerinden geri kalmamalarını sağladınız. Bu süreçte yarınlarımızın teminatı sevgili öğrencilerimiz için göstermiş olduğunuz üstün gayretten dolayı hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Gençlerimizi yarınlara hazırlarken verdiğiniz olağanüstü emek her türlü takdire şayandır. Öğrencilerimizin bir yandan millî ve manevî değerlerimizi kuşanmalarını sağlarken diğer yandan bilişsel gelişimleri ve akademik yolculuklarında onlara sağladığınız büyük katkılardan dolayı sizlere yürekten teşekkür ediyorum.

Saygıdeğer velilerimiz,

          Sizler de tüm imkânlarınızla öğretmenlerimizi bu yolda yalnız bırakmayıp evlatlarınızın eğitimine destek oldunuz. Emeklerinizden ötürü sizlere teşekkür ediyorum. Umuyorum ki eğitim - öğretimin ikinci döneminde uzaktan eğitimde sizlere emanet bıraktığımız çocuklarımızla tekrar okullarımızda yüz yüze eğitime başlayacağız. Bu süreçte salgın tedbirlerine uyarak, salgının kontrol altına alınmasına yardımcı olmanız okullarımızın açılması için çok önemlidir. Geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin iyi bir eğitim almaları ve en iyi şekilde yetişmeleri hepimizin ortak hedefidir. En değerli varlıklarımız; öğrencilerimiz için tüm dönem boyunca sizlerle birlikte çalıştık. Önümüzdeki okul döneminde de öğretmenlerimizle, yöneticilerimizle birlikte, çocuklarımızın eğitim süreçlerine destek olacağınıza olan inancımla ara tatil döneminde hayatınızın anlamı çocuklarınızla, sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler dilerim.

Sevgili öğrenciler,

Yoğun ve yorucu bir sürecin sonucunda bir eğitim öğretim yılının yarısını daha tamamlamış bulunmaktasınız. Bu yıl Koronavirüs sebebiyle karnelerinizi öğretmenlerinizin elinden alamayacaksınız ama çalışmalarınızın karşılığı olan karne heyecanınızı ben de sizlerle paylaşıyorum. Salgın süreci boyunca evlerimizde kaldık ve evde kaldığımız süre zarfında zamanımızı iyi değerlendirdik. Evlerinizden yaşadığınız karne heyecanı sizleri hüzünlendirmesin, 15 Şubatta dinlenmiş ve yüz yüze eğitime hazır bir şekilde sizleri okullara bekliyorum. Sağlıklı günlerde buluşmak üzere iyi tatiller diliyorum." ifadelerini kullandı.

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.