ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Alagöz Öğrencilerle Canlı Derse Katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Alagöz Öğrencilerle Canlı Derse Katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Alagöz, bugün uzaktan eğitim çalışmalarını yerinde incelemek üzere Borsa İstanbul İlkokulunu ziyaret etti. Ziyaret esnasında Borsa İstanbul İlkokulu öğretmenlerinin sınıflardaki akıllı tahtalarla yaptıkları canlı derse katılarak öğrencilerle bir süre sohbet etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Alagöz, uzaktan eğitim sürecinde öğretmenlerin gösterdikleri özverili çalışmalara dikkat çekerek, "Bilindiği üzere pandemi sürecinde tekrar derslerimizi uzaktan eğitim sistemiyle işlemek zorunda kaldık. Covid ? 19 salgını nedeniyle öğretmen ve öğrencilerin yüz yüze eğitimden uzak kalsalar da etkili bir şekilde planladıkları ve okullarla işbirliği içinde uyguladıkları uzaktan eğitim uygulamalarıyla kesintisiz bir eğitim vermeye devam ediyoruz. Bu süreçte öğretmenlerimiz evlerini adeta bir okula; odalarını da dersliğe çevirerek öğrencileriyle ders işlemeye devam ettiler. Uzaktan eğitim çalışmalarını da tıpkı örgün eğitim sürecinde olduğu gibi okul ziyaretlerimizle takip ediyoruz. Bugün de Borsa İstanbul İlkokuluna geldik ve öğretmenlerimizin sınıflarında öğrencileriyle işledikleri canlı derslere şahit olduk. Öğrencilerimizle uzaktan eğitim süreci hakkında konuştuk, çocuklarımız okullarını çok özlediklerini bir an önce yüz yüze eğitime geçerek öğretmenleriyle ve arkadaşlarıyla sınıfta olmak istediklerini söylediler. Bu sürecin en kısa sürede biterek okullarımızda öğrencilerimize kavuşmamız bizim de en büyük temennimiz." dedi.

23-12-202023-12-202023-12-202023-12-2020

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.