ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Alagöz Samsat İlçesinde İncelemelerde Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Alagöz, 2020-2021 Eğitim Öğretim yılının başlaması sebebiyle okul ziyaretlerine ve incelemelerine devam ediyor.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Alagöz Samsat İlçesinde İncelemelerde Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Alagöz, 2020-2021 Eğitim Öğretim yılının başlaması sebebiyle okul ziyaretlerine ve incelemelerine devam ediyor. Bu kapsamda bugün İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Kazım Çoban ile birlikte Samsat ilçesindeki okulları gezerek, okulların yüz yüze eğitim çalışmalarını ve inşaatı devam eden Samsat İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulunu yerinde inceleyerek, inşaat hakkında Samsat İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Akın'dan bilgi aldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Alagöz, daha sonra Samsat Çok Programlı Lisesini ziyaret ederek bugün yüz yüze eğitimin üçüncü aşaması kapsamında eğitime başlayan 9. sınıf öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerin büyük bir ilgiyle karşıladıkları Alagöz, "Yüz yüze eğitimde üçüncü aşamaya geçtik. Bugünden itibaren 5. sınıf ve 9. sınıf öğrencilerimiz de yüz yüze eğitime başladılar. Gittiğimiz her okulda çocuklarımızın gözlerindeki okula başlama heyecanını ve mutluluğunu görüyoruz. Bu da bizleri hem mutlu ediyor hem de geleceğe umutla bakmamıza sebep oluyor. Daha önceki aşamalarda da gördük ki çocuklarımız sosyal mesafe, hijyen ve maske kullanımında biz büyüklerden daha dikkatliler. Okullarımız her gün dezenfekte edilerek güvenli bir şekilde eğitim öğretime hazır hale getiriliyor. Öğretmenlerimiz büyük bir özveriyle hem yüz yüze eğitime hem de uzaktan eğitim çalışmalarına devam ediyorlar. İnşallah en kısa  sürede yüz yüze eğitime başlayamamış diğer öğrencilerimize de kavuşacağız. "dedi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Alagöz, okul gezilerinin ardından Samsat Kaymakamı Sayın Aziz Oğuz Alemdaroğlu'nu makamında ziyaret etti. Ziyaret esnasında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Kazım Çoban ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Akın'da hazır bulundu. Kaymakam Sayın Aziz Oğuz Alemdaroğlu'na hayırlı olsun dileklerinde bulunan Alagöz, Samsat İlçemizin 2020 - 2021 yılı eğitim ve öğretim faaliyetleri ile pandemi sürecindeki uzaktan eğitim, yüz yüze eğitim ve okulların durumu ile ilgili Kaymakam Sayın Aziz Oğuz Alemdaroğlu'yla fikir alışverişinde bulundular.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Alagöz Samsat gezisinde son olarak İlçe Belediye Başkanı Sayın İbrahim Halil Fırat'ı makamında ziyaret etti. Ahmet Alagöz, Belediye Başkanı İbrahim Halil Fırat'a eğitime verdikleri destek ve katkılarından dolayı teşekkür ettiler. Belediye Başkanı Sayın İbrahim Halil Fırat'ta Samsat Belediyesi olarak her zaman eğitime destek olacaklarını belirterek çalışmalarından dolayı Sayın Ahmet Alagöz'e teşekkürlerini ilettiler.

02-11-2020

02-11-202002-11-202002-11-202002-11-202002-11-2020

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.