ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz'ün Yüz Yüze Eğitime Başlayan Köy Okulları Ziyaretleri Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz'ün Yüz Yüze Eğitime Başlayan Köy Okulları Ziyaretleri Devam Ediyor

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Alagöz, bugün çeşitli temaslarda ve incelemelerde bulunmak için Samsat İlçemizdeydi. Samsat'ta İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Akın tarafından karşılanan müdürümüz, Akın'dan Samsat İlçesindeki yüz yüze eğitim, uzaktan eğitim ve okulların eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Alagöz Samsat İlçemizde yüz yüze eğitime başlayan köy okullarımızdan Uzuntepe İlk/Ortaokulunu ziyaret ederek yüz yüze eğitim çalışmalarını yerinde inceledi. İl Müdürümüz Sayın Ahmet Alagöz'e bu inceleme gezileri sırasında Samsat İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Akın eşlik etti. Uzuntepe İlk/Ortaokulunda öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Alagöz "Öğrencilerimizi sınıflarında görmek bizleri çok mutlu ediyor, hep birlikte aldığımız tedbirler sonucunda okullarımızı eğitim öğretime hazır hale getirdik. Gerek öğrencilerimiz gerekse öğretmenlerimiz okullarını çok özledi. Yüz yüze eğitime başlayan okullarımıza yaptığımız ziyaretlerde bunu öğrencilerimizin gözlerindeki sevinçten anlayabiliyoruz. Salgın tedbirlerine uyarak ilimizde ki vaka sayılarını düşürmemiz; diğer okullarımızın da bir an önce yüz yüze eğitimlerine başlaması için çok önemli. Bu hepimizin sorumluluğudur. Salgın tedbirleri bakımından hayati öneme sahip üç altın kural; "maske - mesafe - hijyen"e titizlikle uymamız gerekiyor"dedi.

24-02-202124-02-202124-02-202124-02-2021

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.