ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz'den Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz'den Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, Ramazan Bayramı münasebetiyle vatanı ve istiklali için canını ve kanını feda etmekten çekinmeyen ve bu uğurda can veren kahraman şehitlerimizin ailelerini ziyaret ederek, Bayramlarını tebrik etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, ilk olarak 2017 yılında Şırnak'ta Gabar Dağı'nda terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda teröristlerin tuzakladığı patlayıcıyı infilak ettirmeleri sonucu şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Faruk Yüksel'in ailesini ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette Ahmet Alagöz, şehidin çocukları Yiğit Murat ve Eylül Naz'a yakın ilgi gösterip, aileyle bir süre sohbet etti.

Buradaki ziyaretin ardından Ahmet Alagöz daha sonra, 2018 yılında Bitlis'in Çeltikli Köyü kırsalında PKK bölücü terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Cevdet Canördek'in ailesini ziyaret etti.

Buradaki gerçekleşen ziyarette Ahmet Alagöz, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Cevdet Canördek'in anne babası ve kardeşleriyle sohbet ederek bayramlarını kutladı.

Salgın tedbirlerinden dolayı kısa tutulan ziyaretlerde, duygusal anlar yaşayan Ahmet Alagöz, şehitlerin ailelerinin kıymetli bir emanet olduğunu belirterek, "Şehitlerimizin aileleri hepimizin kalbinde müstesna bir yere sahiptir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman onların yanında olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile şehitlerimize ve ebediyete intikal etmiş gazilerimize Allah'tan rahmet diliyor, hayatta olan gazilerimize ve ailelerine minnet ve şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Tüm Şehit ailelerinin Ramazan Bayramı'nı da kutlayan İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, "Şehitlerimizin ailelerinin ve gazilerimiz ile ailelerinin mübarek Ramazan Bayramlarını kutluyor, hep birlikte sağlık ve mutluluk içinde nice bayramlara kavuşmayı diliyorum" diye konuştu.

Şehit aileleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, nazik ziyaretleri için Ahmet Alagöz'e teşekkür etti.

13-05-2021

11-05-202111-05-2021

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.