ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz'den Kurban Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz'den Kurban Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz Kurban Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı. Ahmet Alagözmesajında, insanların sevgi, saygı ve kardeşlik duygularıyla kaynaştıran, birlik ve beraberlik ruhunu geliştiren, toplumsal dayanışma ve yardımlaşma hislerinin yoğun olarak yaşandığı bir Kurban Bayramı'na daha kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Kurban Bayramının cömertliğin, rahmetin ve bereketin bol olduğu, dargınlık ve kırgınlıkların unutulup milletin birbirine her zamankinden daha fazla kenetlendiği, gönül birliği oluşturduğu günlerden biri olduğunu kaydeden Ahmet Alagöz, şunları kaydetti:

"Bu bayram sevincinin ailemizle, dostlarımızla, komşularımızla, kapısının çalınmasını bekleyen kimsesiz vatandaşlarımızla, şehit aileleri ve gazilerimizle yaşamanın birlik ve beraberlik duygularımızı arttıracağına inanıyorum. Hep beraber dünyaca zor günlerden geçtiğimiz pandemi sürecini unutmadan sosyal mesafeyi koruyarak, hijyen kurallarına gereken özveriyi kendimizin ve ailemizin sağlığı için gösterelim. Bu düşüncelerle tüm Müslüman âleminin, Kurban Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının baki olduğu bu günlerin milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini diliyorum

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.