ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz Gerger İlçemizi Ziyaret Etti.
![İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz Gerger İlçemizi Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2019_07/03170931_gergermanYet.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Alagöz ve Maarif Müfettişleri Başkanı Atıf Bostancı ile birlikte Gerger İlçemizde 2018/2019 Eğitim öğretim yılı sonu değerlendirme toplantısı düzenlendi.
Yapılan değerlendirme toplantısında şimdiden 2019-2020 Eğitim Öğretim hazırlıklarına başlanılması ve eksikliklerin tamamlanması konusunda bilgilendirme yapıldı.
Toplantı sonrasında Gerger / Gürgenli İlk-Ortaokulu Müdürlüğünde yapımı devam eden Öğretmen Lojmanı ve Çift Hisar Okulu hakkında incelemede bulundu.