ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAĞLI OKULLARIMIZDAKİ KÜTÜPHANELERİN HALKIMIZIN HİZMETİNE AÇIK OLMASI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAĞLI OKULLARIMIZDAKİ KÜTÜPHANELERİN HALKIMIZIN HİZMETİNE AÇIK OLMASI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, Müdürlüğümüze bağlı tüm okullarımızın kütüphanelerinin yaz tatili boyunca açık olduğunu belirttiği açıklamada:

"Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan Hanımefendinin himayelerinde Milli Eğitim Bakanlığımız ile Kültür Bakanlığı tarafından ortaklaşa hazırlanan; öğrencilerimizin ders saatleri dışında kalan vakitlerini okuyarak, araştırarak, kendilerini geliştirerek değerlendirmelerine katkı sunacak "Kütüphanesiz Okul Kalmayacak" projesi kapsamında İlimiz genelinde sürdürülen çalışmalar sonunda tüm okullarımızda kütüphane kurulumu tamamlanmıştır.

Okulların açık olduğu dönemde öğrencilerimiz bu kütüphanelerimizden hem kitap okumak hem de ders çalışmak için faydalanmıştır. İl genelinde 1 milyon 540 bin kitabın olduğu ilimizdeki tüm okullarımız yaz tatili boyunca da sınavlara hazırlanmak, ders çalışmak, kitap okumak, araştırmak ve öğrenmek isteyen tüm halkımıza hizmet vermek için açık olacaktır.

Sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz ve kütüphanelerimizden istifade etmek isteyen tüm halkımız mesai saatleri içerisinde istedikleri okullarımıza giderek kütüphanelerimizden faydalanabilecektir. Bu konuda tüm okullarımıza, gelen öğrenci ve halkımıza hizmet vermeleri konusunda talimat verilmiştir." ifadelerini kullandı.         

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.