ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Ali Fırat'tan Şehit Ailesine Bayram Ziyareti

 İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Ali Fırat'tan Şehit Ailesine Bayram Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Ali Fırat, Kurban Bayramı münasebetiyle vatanı ve istiklali için canını ve kanını feda etmekten çekinmeyen ve bu uğurda can veren kahraman şehitlerimizin ailelerini ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti.

İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Ali Fırat, 2012 yılında Şırnak'ın Beytüşşebab İlçesi'nde, PKK'lı teröristlerin düzenlediği saldırıda şehit düşen 10 askerden biri olan jandarma er Serdar Küpeli'nin ailesini ziyaret etti.

Duygusal anların yaşandığı ziyaretler esnasında şehitlerimizin aileleri ile bir süre hasbihal ederek yakından ilgilenen İl Müdür Vekilimiz Sayın Ali Fırat, şehitlerin ailelerinin kıymetli bir emanet olduğunu belirterek, "Şehitlerimizin aileleri hepimizin kalbinde müstesna bir yere sahiptir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman onların yanında olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile şehitlerimize ve ebediyete intikal etmiş gazilerimize Allah'tan rahmet diliyor, hayatta olan gazilerimize ve ailelerini de minnet ve şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Tüm Şehit ailelerinin Kurban Bayramı'nı da kutlayan İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Ali Fırat, "Şehitlerimizin ailelerinin ve gazilerimiz ile ailelerinin mübarek Kurban Bayramlarını kutluyor, hep birlikte sağlık ve mutluluk içinde nice bayramlara kavuşmayı diliyorum" diye konuştu.

Şehit aileleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, nazik ziyaretleri için Sayın Ali Fırat'a teşekkür etti.

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.