ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen başkanlığında toplandı.

İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen başkanlığında toplandı.

İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen başkanlığında toplandı.

Adıyaman Perre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen'in yanı sıra Maarif Müfettişleri Koordinatörü Atıf Bostancı, Şube Müdürü Selim Karahanlı ve İl Milli Eğitim Danışma Komisyonunun üyeleri katıldı.

Millî Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen'in açılış konuşmasıyla başlayan toplantı, eğitim öğretim faaliyetleriyle ilgili değerlendirme sunumu ile birlikte il genelinde devam eden ve yapılması planlanan projelerin sunumu ile devam etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen, toplantıda yaptığı konuşmasında uzun bir aradan sonra gerçekleştirilen bu toplantının ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesi dileklerinde bulunarak, "İlimizde eğitim-öğretim çalışmalarının geliştirilmesi, eğitim öğretim hizmetlerinin il düzeyinde sürdürülmesinde karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerilerini görüşmek, eğitim-öğretim hizmetlerinin toplumsal ihtiyaçlara cevap vermek üzere geliştirilmesine esas olacak ilke ve yöntemler hakkında komisyon üyelerimizle beraber ortak bir karar almak üzere toplandık" dedi.

Konu başlıkları üzerinde değerlendirmeler yapıldıktan sonra çözüm önerilerinin de görüşüldüğü toplantıda, paydaşların katılımıyla ortaya çıkan fikir ve öneriler kayıt altına alındı. Toplantı, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen'in katılımcılara katkılarından dolayı teşekkür ederek, iyi dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

20-10-202120-10-202120-10-202120-10-2021

 

 

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.