ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Adıyaman Üniversitesi arasında, eğitim-öğretim iş birliğini sağlanmasına ilişkin protokol imzalandı

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Adıyaman Üniversitesi arasında, eğitim-öğretim iş birliğini sağlanmasına ilişkin protokol imzalandı

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Adıyaman Üniversitesi arasında, eğitim-öğretim, hizmet içi eğitim ve ders dışı etkinlikler olmak üzere üç temel alanda ve ihtiyaca göre belirlenecek diğer alanlarda iş birliğini sağlanmasına ilişkin protokol imzalandı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali Tosun ve Adıyaman Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Mehmet Kelleş tarafından imzalan protokol gereği eğitim ve öğretim süreçlerinde ortak projeler geliştirilmesi, eğitim materyallerinin paylaşılması, hizmet içi eğitim programlarının düzenlenmesi ve ders dışı etkinliklerin organize edilmesi gibi faaliyetler planlanıyor.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali Tosun, yapılan bu iş birliğinin öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve eğitim ailemize hayırlara vesile olmasını diledi.

21-02-202421-02-2024

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.