ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İş Birliği Komisyonu Toplantısı Yapıldı

İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İş Birliği Komisyonu Toplantısı Yapıldı

Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen başkanlığında, İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İş Birliği Komisyonu Toplantısı yapıldı.

TOBB Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi Toplantı Salonunda yapılan toplantıya Atso başkanvekili Metin Günay, İl Müdürleri (Temsilcileri), Milli Eğitim Şube Müdürleri, Merkez Halk Eğitimi Merkezi İdarecileri ile Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri katıldı.

 

Toplantıda, Okuma Yazma Seferberliğine ilişkin kursların devamına, İl İstihdam Kurulu kararlarına göre meslek edindirici kursların planlanmasına, istihdama yönelik  mesleki ve teknik kurslara kamu kurum ve kuruluşlarınca araç, ekipman ve yer konusunda yardımcı olmasına, kadınlar, engelliler ve yaşlı bireylere yönelik sürdürülen projelerde eğitim desteğinin Hayat Boyu Öğrenme kurumlarınca verilmesine, Adıyaman ilinin kültürel ve turizm değerlerine yönelik projelerin artırılmasına yönelik faaliyetlerin devam etmesi yönünde kararlar alındı.

 

Toplantı paydaşların görüş ve önerilerinin ardından sona erdi.

 

 

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.