ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Halide Edip Anaokulundan "81 İl 81 Bayrak" Projesi
Kaşıklardan yapılan ve 19 Mayıs´ta “81 il 81 Bayrak” projesi kapsamında sergilenecek olan Bayrağımız Samsun´a gönderildi.![Halide Edip Anaokulundan "81 İl 81 Bayrak" Projesi](/meb_iys_dosyalar/2017_05/05163638_ManYet.jpg)
81 il 81 Bayrak Projesi kapsamında, İlimiz adına Merkez Halide Edip Anaokulu öğretmeni ve öğrencilerinin hazırlamış oldukları bayrak çalışması ile okulumuz müdürü Cemal Önder ve öğretmenimiz Seylem Göktaş Milli Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya´ya ziyarette bulunarak Samsunda ilimizi temsil edecek olan çalışmayı sundular.