ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Adıyamanlı Hayırsever İş insanı Sayın Hasan Taşar tarafından Hatice Taşar Özel Eğitim Uygulama Okuluna Araç Hibe Edildi

Adıyamanlı Hayırsever İş insanı Sayın Hasan Taşar tarafından Hatice Taşar Özel Eğitim Uygulama Okuluna Araç Hibe Edildi

Adıyamanlı Hayırsever İş insanı Sayın Hasan Taşar tarafından eşi adına yaptırdığı Hatice Taşar Özel Eğitim Uygulama Okulu'na hibe ettiği araç için anahtar teslim töreni yapıldı.

Engelli çocuklarımızın eğitimden mahsur kalmaması ve  evlerinden alınıp okula  rahat gidip gelmelerini sağlamak amacıyla hayırsever iş insanımız Hasan Taşar tarafından alınan bir adet tam donanımlı engelli aracı yapılan tören sonucunda hibe edildi.

Hatice Taşar Özel Eğitim Uygulama Okulu bahçesinde yapılan törene Hayırsever İş insanı Hasan Taşar'ın yanı sıra Adıyaman Valisi Sayın Mahmut Çuhadar, Adıyaman Milletvekilleri Ahmet Aydın ve İbrahim Halil Fırat, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Aşcı, idareciler, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Burada konuşan Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, "Taşar Ailesinin Adıyaman'a bu  üçüncü dokunuşu. İki tane büyük okulumuz var. Bir ortaokul, bir engelliler okulu ve en son bugün devir teslim alacağımız ve engelli kardeşlerimizin hayatını kolaylaştıracak, bu engelliler için hazırlanmış özel tasarımlı minibüsü bugün bizlere hibesi gerçekleştirilecek. Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum. Allah eksikliğini aratmasın ve Allah bu tür hayırseverlerimizin sayısını arttırsın" dedi.

Daha sonra konuşan Hayırsever İş insanı Hasan Taşar ise; "Bu aracımızın hayırlara vesile olmasını ve ardından da yeni araçların gelmesini temenni ediyorum. Bizim Adıyaman'a gönül borcumuz vardır. Bu gönül borcu bir defada ödenmiyor, taksit taksit ödüyoruz. Bu aracımız da bir taksittir. Ama devam edeceğimiz birkaç taksitin daha olacağını düşünüyorum. Adıyaman güzel bir memleket" şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından özel donanımlı minibüsün anahtarı teslim edildi.

13-01-202313-01-202313-01-202313-01-202313-01-2023

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.