ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Adıyaman'da Yılın Öğretmeni seçilen Dr. Fuat Tokur, İlimizi Ankara'da temsil etti.

Adıyaman'da Yılın Öğretmeni seçilen Dr. Fuat Tokur, İlimizi Ankara'da temsil etti.

ADIYAMAN'I YILIN ÖĞRETMENİ OLARAK BİLSEM'DEN DR. FUAT TOKUR TEMSİL ETTİ.

Ankara'da ve İstanbul'da düzenlenen 24-30 Kasım Öğretmenler Günü ve Haftası özel programında yılın öğretmeni olarak BİLSEM Müdürü Dr. Fuat Tokur Adıyaman'ı temsil etti. 24-30 Kasım Öğretmenler Günü ve Haftası nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığı Değerlendirme Komisyonu tarafından mesleki çalışmalarıyla farkındalık yaratan, çevresiyle iyi ilişkiler geliştirerek toplum tarafından takdir edilen, görev aldığı projelerle ve komisyon görevleriyle hem yerelde hem de ulusal çapta eğitime katkı sunduğu belgelenen öğretmenler başarılarından dolayı tebrik edildiler. 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, TBBMM Başkanı Sayın Mustafa Şentop ve Milli Eğitim Bakanı Sayın Mahmut Özer'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen törenlerde, Adıyaman Bilim ve Sanat Merkezi (BİLSEM) Müdürü Dr. Fuat Tokur temsil etti.

 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN KÜLLİYE'DE KABULÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında; 81 ilden gelen öğretmenler Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milli Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde buluştu. Bakan Özer ve öğretmenler Anıtkabir'i ziyaret etti. Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Sayın Mustafa Şentop, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Bakan Özer ve 81 ilden öğretmenleri Birinci Meclis'te kabul etti.

ŞEHİT ÖĞRETMENLER ADİBESİ'NİN AÇILIŞI YAPILDI

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Fuat Oktay, Bakanımız Sayın Özer ile 81 ilin temsilcisi öğretmenler, Millî Eğitim Bakanlığınca Keçiören'de oluşturulan "Öğretmen Hatıra Ormanı" ve içinde görevi başında şehit edilen öğretmenlerin hatırasını yaşatmak üzere yapılan "Şehit Öğretmenler Abidesi"nin açılışını gerçekleştirdi. Öğretmenler, Ankara'daki programın ardından tarihi, kültürel ve sanatsal etkinliklerin düzenlendiği özel programda İstanbul'da ağırlanarak, iki gün boyunca İstanbul'un tarihi, kültürel ve doğal alanlarını ziyaret etti.

AYNI ŞEVK VE HEYECANLA DEVAM EDECEĞİM

Dr. Fuat Tokur: "Türkiye'den her ilinden katılım ile gerçekleşen 24 Kasım özel programına Adıyaman ilimizin temsilcisi olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Hayatım boyunca bana yol gösterici ve destek olan babama, anneme, öğretmenlerime ve eşim Sabahat Tokur'a minnettarım. Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürüm Sayın Ramazan Aşcı'ya, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hamza Çelenk'e teşekkür ediyorum. İlimizi temsil etmenin verdiği gurur ve sorumlulukla bundan sonraki süreçte de en aynı şevk ve heyecanla devam edeceğim." dedi.

 

02-12-202202-12-202202-12-202202-12-2022

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.