ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Adıyaman Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen İl Yönetiminden, İl Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı'ya "Hayırlı Olsun" ziyareti

Adıyaman Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen İl Yönetiminden, İl Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı'ya

Adıyaman Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen İl Başkanı Ali Deniz ve yönetim kurulu üyeleri, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, eğitim ve öğretim faaliyetlerinde kalitenin ve akademik başarının arttırılması ile ilgili tüm paydaşlarımızla istişare ederek ve iş birliği içinde çalışacağını belirterek, sivil toplum kuruluşlarının sağlayacağı desteği önemsediğini vurguladı.

Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz, nazik kabullerinden dolayı teşekkürlerini belirterek her daim kamu görevlilerinin, eğitim çalışanlarının, üyelerinin, mazlum ve mağdurların yanında, zulmün ve zalimin karşısında olduklarını, olmaya da devam edeceklerini vurguladı. Daha nitelikli bir eğitim için çalıştıklarını kaydeden Deniz, şunları söyledi: "Çabamız, mücadelemiz ve girişimlerimiz, eğitimin ve eğitim çalışanlarının sorunlarını en aza indirmek, iş barışı ve huzuru içerisinde verimli çalışabilmelerini sağlamak içindir. Sorunlardan beslenen değil, çözüm üreten, kazanım sağlayan bir sendikayız." ifadelerini kullanarak İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı'ya muvaffakiyetler diledi.

Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz ve yönetim kurulu üyeleri, Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı'nın göreve başlama vesilesiyle hayırlı olsun ziyaretine gelecek misafirlerden istirham ettiği, çiçek yerine kitap getirmesi çağrısı üzerine beraberinde getirdikleri kitapları takdim ettiler.

07-03-202207-03-202207-03-202207-03-2022

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.