ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Adıyaman Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen İl Yönetiminden, İl Müdürü Hakan Gönen'e "Hayırlı Olsun" ziyareti.

Adıyaman Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen İl Yönetiminden, İl Müdürü Hakan Gönen'e

Adıyaman Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen İl Başkanı Ali Deniz ve yönetim kurulu üyeleri, Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Adıyaman'a katkı sunmak için ve eğitim standartlarını yükseltme hedefiyle geldiğini belirtti. İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen Adıyaman'ın eğitim alanında duyduğu ihtiyaçları bildiğini söyleyerek sivil toplum kuruluşlarının sağlayacağı desteği önemsediğini vurguladı.

Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz, nazik kabullerinden dolayı teşekkürlerini belirterek " ilimizin eğitim çalışanlarının çalışma hayatında iç barışı, huzuru ve refahı için, öğrencilerimizin ulusal ve uluslararası başarısı için atılacak tüm olumlu adımlara destek vermeye hazırız" dedi. Ali Deniz, "Eğitim Bir Sen olarak tüm çabalarımız ve sorumluluğumuz eğitim çalışanları ve öğrencilerimizdir" ifadelerini kullanarak İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen'e muvaffakiyetler diledi.

04-08-2021

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.