ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Aşcı, Adıyaman Bilim ve Sanat Merkezi Yaz Okulu'nu Ziyaret Etti

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Aşcı, Adıyaman Bilim ve Sanat Merkezi Yaz Okulu'nu Ziyaret Etti

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, yaz okulları kapsamında Adıyaman Bilim ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen "yaz okulu"nu ziyaret etti.

Yaz okulları, öğrencilere tatil dönemlerinde eğitim ve öğretim faaliyetleriyle dolu fırsatlar sunarak, onların yeteneklerini geliştirmeye ve yeni bilgiler edinmelerine yardımcı olmaktadır. Adıyaman Bilim ve Sanat Merkezi de bu amaç doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Aşcı, Bilim Sanat Merkezimizce "Yaz Okulu" kapsamında düzenlenen atölye çalışmalarına katılan öğrencilerle bir araya gelerek hasbihal etti. Atölye çalışmalarını yürüten öğretmenlerden atölye çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Yaz okulunun, öğrencilerin yeteneklerini ve ilgi alanlarını keşfetmelerine yardımcı olduğunu belirten Aşcı: "Deprem sonrası öğrencilerimize psiko-sosyal açıdan destek olmak, öğrencilerimizin öğrenmeye olan ilgisini canlı tutmak, akademik başarılarına destek olmak ve boş zamanlarını değerlendirmeleri için Bilim ve Sanat Merkezimizde (BİLSEM) düzenlediğimiz "yaz okulları"mıza katılan öğrencilerimizi ziyaret ettik. Atölye çalışmalarına eşlik ederek eğlencelerine ortak olduk. öğrencilere verimli bir öğrenme ortamı sunmak için ellerinden gelen çabayı gösteren idareci ve öğrencilerimize teşekkür ederim."ifadelerini kullandı.

19-07-202319-07-202319-07-2023

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.