ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Adıyaman Belediye Başkanımız Sayın Dr. Süleyman Kılınç, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen'i ziyaret etti.

Adıyaman Belediye Başkanımız Sayın Dr. Süleyman Kılınç, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen'i ziyaret etti.

Adıyaman Belediye Başkanımız Sayın Dr. Süleyman Kılınç, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen'i makamında ziyaret etti.

Samimi ve sıcak bir atmosferde gerçekleşen ziyarette, İlimizin eğitimiyle ilgili genel bir değerlendirme ve Adıyaman Belediyemizin eğitim ile ilgili projeleri hakkında bilgi alışverişi yapıldı.

Ziyaret sonrası, Adıyaman Belediye Başkanımız Sayın Dr. Süleyman Kılınç, " İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen'e çalışmaların da başarılar diliyorum, İlimizin eğitim çıtasını daha da yükseltme adına başarılı projelere imza atacağınıza inanıyor, Adıyaman Belediyesi olarak her konuda gerekli desteğimizi de vereceğimizi ayrıca belirtmek istiyorum." şeklinde konuştu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen ise " Bu nazik ziyaretten ve bugüne kadar eğitim adına verdiği desteklerinden dolayı Adıyaman Belediye Başkanımız Sayın Dr. Süleyman Kılınç'a teşekkür ediyorum."dedi.

10-11-202110-11-2021

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 24 77 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.