ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Acı Kaybımız
İlimiz Merkez İpekli İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak görev yapmakta olan öğretmenimiz Ekrem ALTUNBAŞ´ı kaybetmiş olmanın derin üzüntüsünü yaşamaktayız. Güler yüzlü, çevresiyle iyi ilişkiler kuran ve öğrenciler tarafından çok sevilen öğretmenimize İl Milli Eğitim Müdürlüğü camiası olarak merhuma Allah’tan rahmet, eşine, evlatlarına, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.![Acı Kaybımız](/meb_iys_dosyalar/2014_12/k_19111859_indir.jpg)